Volkswagen Passat
Variant 1.4 TSI GTE (Plug-In) Aut. *FULL-LED | NAVI-FULLMAP | SPORTSEATS | PRIVACY-GLASS | ECC | PARKPILOT | CRUISE | TOWBAR | AMBIENTLIGHT | KEYLESS | 17''ALU*
Direct kopen, basisprijs: € 7.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.745,-
LEASEPRIJS: € 127,65 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.549,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Passat |
|---|---|
| Uitvoering: | Variant 1.4 TSI GTE (Plug-In) Aut. *FULL-LED | NAVI-FULLMAP | SPORTSEATS | PRIVACY-GLASS | ECC | PARKPILOT | CRUISE | TOWBAR | AMBIENTLIGHT | KEYLESS | 17''ALU* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 november 2015 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 265.703 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 127,65 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HK-379-Z |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.635 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.250 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Keyless entry
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor voor en achter
- Uitlaat sierstuk
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control
- Decor pianolak
- Ergonomische sportstoelen
- Keyless start
- Sfeerverlichting interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Airconditioning, automatisch (Climatronic)
- Bluetooth
- Bluetooth
- Diefstalalarm 'Plus'
- Executive-pakket
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren (Park Distance Control)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Trekhaak
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Velgen 'Soho', 17 inch lichtmetaal in zilver/antraciet uitgevoerd
- Executive pakket
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Roetfilter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Verkeersbord herkenning
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend